práce na doma.jpg
dětské hračky.jpg
Klalitex.jpg
Balustrády.jpg
nože.jpg
obchody levně.jpg
kovař.jpg
TOPlist

Práce z domova

Práce

Hledáte marně uplatnění ve svém oboru, nebo hledáte jen další příjem na zvýšení rodinného příjmu?
Přemýlíte o změně svého povolání?
Zjišťujete, že už Vás nebaví neustálé problémy s vaším nadřízeným a přemýšlíte o tom začít podnikat?
Rádi byste se osamostatnili a začali podnikat bez velkých počátečních investic

Každý z nás si jistě někdy klade otázky, týkající se uplatnění na trhu práce. Doba je velmi těžká, práce je málo, bud chybí vzdělání, nebo nepasujeme věkem, nebo nám nabízejí malé finanční ohodnocení.

Pokud nevíte, kde a jak začít, marně se snažíte sehnat práci, nebo Vám nestačí příjem pro rodinu, jste tu správně. Můžeme Vám pomoc vše změnit.

Nabízíme Vám příležitost vydělávat z domova s Českými výrobci formou e-shopů.
Naučíme Vás postupy a způsoby jak pracovat s e-shopem na úrovni profesionálů.

O nás
Jsme společnost, která se zabývá internetovým obchodem od roku 2001. Jsme napojeni na další výrobce v České republice, se kterými již delší dobu úspěšně spolupracujeme.

Náplň práce
Pokud se rozhodnete být našími spolupracovníky, poskytujeme Vám e-shop na vlastní platformě a již naplněný výrobky českého výrobce. Svůj e-shop již tedy nemusíte pracně plnit zbožím ani fotografiemi či cenami. Vy sami zboží nemusíte nakupovat a ani posílat poštou či některou z přepravních společností. To za Vás dělá přímo výrobce.
Vy pouze přepošlete objednávku výrobci, který se o vše postará. Každý e-shop je přímo propojen do centrálního skladu každého z daných výrobců. Výrobce také zajištuje automaticky veškeré aktualizace z centrálního e-shopu, proto nemusíte řešit stále aktuální ceny a nové zboží. Výrobce Vám poskytuje i veškeré své propagační materiály jako je logo, certifikáty o kvalitě zboží a řeší případné reklamace. Zboží prodáváte za ceny výrobce. Vaší náplní práce je pouze administrace e-shopu a je jen na Vás, jak budete úspěšní.

Podpora
Získáte naší plnou podporu - zaškolíme Vás v jednoduché editaci a administraci webových stránek a e-shopů. Do doby než Vám začnou chodit objednávky je důležité,, abyste docházeli pravidelné na konzultace, kde Vás naučíme, co je třeba a s čím si nevíte rady. Po celou dobu spolupráce máte neustálou technickou podporu.

Naše požadavky
Vlastní PC a ovládání internetu, pečlivost a chuť naučit se něčemu novému. Práce je vhodná pro všechny věkové skupiny od 18 let.

Co nabízíme
Volnou pracovní dobu, plnohodnotnou podpora našeho týmu, školení, dlouhodobou spolupráci.
Nabízíme opravdu ověřenou práci z domova, při které si můžete sami zvolit pracovní dobu, která bude vyhovovat Vám, Vašemu životnímu stylu i Vaší rodině.
Potřebujete jen chuť do práce, vlastní počítač a alespoň základní znalost práce na PC a s internetem, trpělivost a pečlivost a samozřejmě i chut se seberealizovat.
To ostatní Vás naučíme, vysvětlíme a co víc - se vším Vám pomůžeme.

Eshopy našich obchodníků

Práce.jpg
práce domu.gif
prácuj z domova.jpg
práce.jpg
práce-z-domu.jpg
optimalizace PageRank.cz
Name
Comment
Or visit this link or this one